Pralaimėjimą Italijos pirmenybėse patyrė Sasario „Dinamo“ (1-2) komanda su Eimantu Bendžiumi.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 71:79 (17:20, 20:21, 15:12, 19:26) nusileido Trevizo „Nutribullet“ (1-2) krepšininkams, kurių gretose žaidžia Paulius Sorokas.

E. Bendžius aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 1/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų, 2 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Tuo tarpu P. Soroko sąskaitoje per 28 minutes – 10 taškų (1/1 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 8 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, išprovokuota pražanga, klaida, asmeninė pražanga ir 16 naudingumo balų.

Sasario ekipai 16 taškų įmetė Aleksejus Nikoličius, 12 pasižymėjo Filipas Kruslinas (3/4 trit.).

Nugalėtojams 29 taškus surinko Adrianas Banksas (11/12 baud., 9 išpr. praž., 31 n. b.), 13 pelnė Michalas Sokolowski (9 atk. kam.).