Trijų pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje nutraukė Valensijos „Valencia Basket“ (5-6) krepšininkai.

Ispanijos klubas svečiuose po pratęsimo 100:96 (21:21, 16:22, 23:21, 24:20, 16:12) palaužė Belgrado „Partizan“ (4-7) komandą.

Pastaroji fiksuoja jau trijų nesėkmių seriją turnyre.

Verta paminėti, kad rungtynėse nė viena komanda nebuvo įgijusi dviženklės persvaros. Arčiausiai to buvo aikštės šeimininkai, kai trečiajame kėlinyje pirmavo 9 taškais (40:49).

Visgi, galiausiai ketvirtajame kėlinyje serbams teko gelbėti savo kailį. Likus žaisti 20 sekundžių, Jaredas Harperis dvitaškiu išvedė ispanus į priekį (84:82).

Po 9 sekundžių Victoras Claveras prasižengė, o prie baudų metimo linijos stojęs Kevinas Punteris neklydo ir išlygino rezultatą – 84:84.

Chrisas Jonesas svečiams galėjo išplėšti pergalę, bet tritaškis skriejo pro šalį.

Pratęsime Valensijos ekipa netruko nutolti (96:91). Likus žaisti 36 sekundes, Jamesas Nunnally smeigė tritaškį priartino serbus iki 2 taškų (98:96).

Tas pats J.Nunnally perėmė kamuolį ir turėjo šansą, tačiau sėkmingai gynėsi ispanai, o galiausiai prie baudų metimo linijos stojo J.Harperis ir padėjo tašką rungtynėse – 100:96.

„Valencia Basket“: Jasielas Rivero 22 (9/14 dvit., 4/5 baud.), Jamesas Webbas 18 (9 atk. kam.), Xabi Lopezas-Arostegui 17, Jaredas Harperis 14 (5 rez. perd.), Victoras Claveras 9 (5 rez. perd.).

„Partizan“: Mathiasas Lessortas 22 (8/9 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud., 10 atk. kam., 37 n. b.), Kevinas Punteris 19 (5 kld.), Jamesas Nunnally 15 (2/9 trit.), Yamas Madaras 13, Zachas LeDay 12.