Antradienį „Gala dei Castelli“ lengvosios atletikos varžybose Belinconoje (Šveicarija) Simas Bertašius 1500 m bėgime finišavo vienuoliktas (3:40.36 min.).

Nugalėjo varžybų rekordą pagerinęs Liuksemburgo bėgikas Charlesas Grethenas (3:35.48). Antras atbėgo čekas Filipas Sasinekas (3:35.82), trečias buvo italas Pietro Arese (3:37.23). Finišavo 13 bėgikų.

Sportas.lt primena, kad 1500 m bėgime Lietuvos rekordas priklauso būtent S.Bertašiui. Prieš kiek daugiau nei mėnesį Prancūzijoje lietuvis šią distanciją įveikė per 3 min. 37.38 sek.

Moterų 100 m bėgime Belinconoje pasirodė legendinė jamaikietė Shelly-Ann Fraser-Pryce. Ji laimėjo su 10.78 sek. rezultatu. Tarp vyrų šį nuotolį greičiausiai nubėgo kanadietis Andre De Grasse'as (10.06 sek.).