Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 0:3 turėjo pripažinti „Monaco“ futbolininkų pranašumą.

Wissamas Ben Yedderas 25-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Monaco“ ekipą į priekį 1:0.

Kevinas Vollandas 68-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą.

W.Ben Yedderas 84-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

PSG šiame susitikime vertėsi be Lionelio Messi, Sergio Ramoso, Juano Bernato, Angelio Di Maria, Anderio Herrera, Layvino Kurzawos ir Keyloro Navaso pagalbos.