„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:1 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Sergi Roberto jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė šiose rungtynėse „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Sandro Ramirezas 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Memphis Depay’us 30-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

Puikaus perdavimo sulaukęs Jakubas Jakto 51-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas meistriškai atrėmė kamuolį.

Ronaldas Araujo 83-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.