Dėl praeitą savaitę patirtos traumos Luka Dončičius į aikštelę neišbėgo, tačiau jo komanda vis tiek džiaugėsi pergale. Dalaso „Mavericks“ (29-26) rezultatu 124:111 (25:37, 35:25, 29:23, 35:26) įveikė arenos šeimininkus Jutos „Jazz“ (27-28).

Nors Dalaso komanda žaidė be savo lyderio, tačiau net du žaidėjai buvo arti 30-ies taškų ribos. Tiek Joshas Greenas, tiek Jadenas Hardy į savo komandos sąskaitą įrašė po 29 taškus. J. Greenas taip pat atkovojo ir 6 kamuolius.

Nors po pirmojo rungtynių ketvirčio „Mavericks“ nuo arenos šeimininkų atsiliko net 12 taškų, tačiau per likusią mačo dalį šį skirtumą sėkmingai panaikino. Antrajame kėlinyje Dalaso krepšininkai iškart ėmėsi iniciatyvos ir po antrojo ketvirčio turėjo tik dviejų taškų deficitą.

Grįžę po ilgosios pertraukos „Mavericks“ trečiąjį kėlinį baigė turėdami jau keturių taškų pranašumą, o sėkmingai įsibėgėję rungtynes užbaigė 13 taškų priekyje.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Jordanas Clarksonas (26 taškai), o dvigubą dublį surinko Mike‘as Conley (10 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų).

Šiuo metu „Mavericks“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi 6-oje vietoje, o Jutos ekipa užima 10-ą poziciją.

„Mavericks“: Jaden Hardy 29 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Greenas 29 (6 atk. kam.), Timas Hardaway jaunesnysis 17, Reggie‘is Bullockas 13, Dwightas Powellas 12 (16 atk. kam.), McKinley Wrightas IV 10 (4 rez. perd.).

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 26 (4 atk. kam.), Lauri Markkanenas 19 (7 atk. kam.), Walkeris Kessleris 13 (9 atk. kam.), Kelly Olynykas 11 (6 atk. kam.), Mike’as Conley 10 (11 rez. perd.), Collinas Sextonas 10, Rudy Gay 10.