Kauno sporto halėje vykstančio Baltijos krepšinio lygos (BBL) taurės turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos šeštadienį Latvijos čempionas Ventspilio „Ventspils“ klubas 91:67 (25:22, 22:10, 25:18, 19:17) nugalėjo Estijos čempionus Talino „Kalev-Cramo“ krepšininkus.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Janis Strelniekas, 16 - Martinas Berkis, 13 - Marekas Jurevičius, 12 - Ronaldas Zakis.

Talino ekipoje Gertas Dorbekas surinko 16 taškų, Gregoras Arbetas (7 atk. kam.) - 15, Viljaras Veskis (8 atk. kam.) - 12.

Apylygė kova vyko tik pirmajame kėlinyje, po kurio Latvijos čempionai pirmavo trijų taškų skirtumu 25:22. Antrąjį ketvirtį „Ventspils“ pradėjo spurtu 10:2 ir įgijo 11 taškų pranašumą 35:24. Latvijos klubas ir toliau tolo nuo varžovų - po dviejų kėlinių komandas skyrė 15 taškų 47:32, o po trijų - 22 taškai 72:50. Paskutiniame ketvirtyje Latvijos čempionai neleido Talino klubui priartėti ir šventė užtikrintą pergalę.

Finale 16.15 val. susitinka Vilniaus „Lietuvos rytas“ ir Kauno „Žalgiris“.