Miuncheno „Bayern“ futbolininkai Vokietijos Bundesligos čempionate antrame ture iš eilės savo rungtynes baigė lygiosiomis.

Prieš savaitę „Bayern“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Lėverkuzeno „Bayer“, o šeštadienį svečiuose tokiu pačiu rezultatu baigė rungtynes su „Hoffenheim“.

Čempionams šiame mače teko vytis varžovus. 32 minutę greitą „Hoffenheim“ ataką tiksliu smūgiu iš arti baigė Christophas Baumgartneris.

Prieš pat pertrauką rezultatą išlygino „Bayern“ žvaigždė Robertas Lewandowskis. Per teisėjo pridėtą laiką jis pasižymėjo galva po Joshua Kimmicho perdavimo nuo kampinio gairelės.

Antrame kėlinyje komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais, bet rezultatas nepakito – 1:1.

Nepaisant dviejų lygiųjų iš eilės, „Bayern“ ir toliau tvirtai pirmauja Bundesligos pirmenybėse.

Per kitas šeštadienio rungtynes Berlyno „Union“ ir „Stuttgart“ taip pat sužaidė lygiosiomis 1:1, o „Freiburg“ namie 3:2 palaužė „Wolfsburg“ ekipą. Pergalingą įvartį nugalėtojams Kevenas Schlotterbeckas pelnė 87 minutę.