Lėverkuzeno „Bayer“ klubas vis labiau artėja prie Vokietijos „Bundesliga“ lygos titulo. Xabi Alonso auklėtiniai sekmadienio vakarą 3:2 svečiuose palaužė „Freiburg“ futbolininkus.

Tai buvo septinta iš eilės Vokietijos lyderių pergalė čempionate.

Svečiai į priekį įsiveržė jau antrąją mačo minutę, bet netrukus šeimininkai rezultatą išlygino.

Visgi Adamas Hlozekas  „Bayer“ dar sykį į priekį išvedė pirmojo kėlinio pabaigoje. O Patrickas Schickas 53-ąją rezultatą padidino jau iki 3:1.

„Freiburg“ 79-ąją minutę dar sušvelnino atsilikimą, bet „Bayer“ išsaugojo pergalingą pranašumą ir šventė dar vieną pergalę.

„Bayer“ dabar antroje vietoje esantį ir titulą ginantį Miuncheno „Bayern“ klubą lenkia 10 taškų.