Lėverkuzeno „Bayer“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 3:0 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus.

Į priekį šeimininkai įsiveržė, kai Josipas Stanisičius 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir pelnė įvartį.

O Alexas Grimaldo 50-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Galiausiai J.Frimpongas 95-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„Bayer“ šį sezoną lieka nė karto nepralaimėjusi komanda.

O Ispanijoje vykusioje lyderių akistatoje triuškinamą pergalę šventė Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 4:0 sutriuškino „Girona“ futbolininkus.

Vinicijus Junioras jau 6-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

O Jude’as Bellinghamas 35-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Visiškai dominavę šeimininkai po pertraukos pelnė ir trečiąją įvartį, kai J.Bellinghamas 54-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

O Rodrygo 61-ąją minutę smūgiu dešine koja nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir dar labiau padidino „Real“ pranašumą 4:0.

„Real“ galėjo pelnyti ir penktąjį įvartį, bet Joselu per pridėtą rungtynių laiką nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.