Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (9/16) komanda sužaidė blogiausią sezono kėlinį ir buvo sutriuškinta Vitorijoje (Ispanija).

„Chimki“ išvykoje 86:104 (17:22, 24:18, 16:38, 29:26) neprilygo Vitorijos „Baskonia“ (13/12) krepšininkams.

Pirmoji rungtynių pusė buvo atakli (51:40), tačiau trečią kėlinį R. Kurtinaičio auklėtiniai pralaimėjo net 22 taškų skirtumu.

„Baskonia“ per trečią ketvirtį pelnė 38 taškus ir pradėjo pamasvkiečių triuškinimą. Tryliktoje vietoje esanti rusų komanda per jį pelnė viso labo 16.

Lietuvio vadovaujama komanda rungtyniavo be vieno lyderių, vidurio puolėjo Jordano Mickey.

Baskonia“: Vincentas Poirier 18 (8/11 dvit., 11 atk. kam., 28 naud. bal.), Johannesas Voigtmannas 16 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Mattas Janningas 13, Luca Vildoza 12, Ilimane Dipas 11.

„Chimki“: Malcolmas Thomas 19 (8/9 dvit.), Tony Crockeris 18, Aleksejus Švedas 15 (8 rez. perd., 6 kld.).