„Barcelonai“ – antausis nuo Ispanijos lygos vidutinioko

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose po įnirtingos ir permainingos kovos 3:5 krito prieš „Villarreal“ futbolininkus.

Gerardas Moreno 41-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Villarreal“ ekipą į priekį 1:0.

Ilias Akhomachas 54-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į tuščius vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Ilkay’us Gundoganas 60-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Ferranas Torresas 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pedri 68-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Ericas Bailly 71-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Barcelona“ išsiveržė šiame susitikime į priekį 3:2.

Iš gynybos išsilaisvinęs Vitoras Roque 82-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Filipas Jorgensenas.

Goncalo Guedesas 84-ąją minutę pasiuntė kamuolį tiksliai į kairįjį vartų kampą ir susitikimo rezultatas vėl tapo lygus 3:3.

Alexanderis Sorlothas 99-ąją minutę pasinaudojęs varžovų klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Villarreal“ naudai 4:3.

Jose Luis Moralesas 102-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime ir įtvirtino „Villarreal“ ekipos pergalę 5:3.