Politiniais protestais paženklintose rungtynėse Barselonos „Regal Barcelona“ klubas namuose 85:65 (20:16, 19:17, 22:14, 24:18) įveikė Tel Avivo „Maccabi Elite“ krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje.

Pirmojo kėlinio pabaigoje susitikimą trumpam teko šiek tiek nutraukti, kai aikštelėje pasirodė Palestinos vėliava nešinas protestuotojas. Apsaugos darbuotojams teko iš salės išvesti ne tik jį, bet ir dar keletą Palestinos vėliavomis nešinų protestuotojų. Visų rungtynių metu salėje plevėsavo ne viena Palestinos vėliava. Taip sirgaliai išreiškė nepasitenkinimą kariniais Izraelio veiksmais Gazos ruože.

Atkakli kova aikštelėje šioje dvikovoje truko tik pirmoje susitikimo pusėje. Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai, puikiai žaisdami gynyboje bei taikliai atakuodami iš toli, įgijo dvidešimties taškų persvarą ir nesunkiai ją išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. „Regal Barcelona“ sutriuškino varžovus rezultatu 85:65. Šis didžiulis skirtumas gali turėti didelės reikšmės, jei „Top 16“ etapo pabaigoje teks skaičiuoti tarpusavio įmestų ir praleistų taškų skirtumą.

„Regal Barcelona“: D.Andersenas 17 (dvitaškiai 4/5), G.Basile 16 (tritaškiai 5/8), J.C.Navarro 12, E.Ilyasova 11 (7 atk. kam.), F.Vazquezas 10 (10 atk. kam.).

„Maccabi Elite“: D.Fischeris 17 (11 atk. kam.), O.Casspi 11, C.Arroyo 9 (dvitaškiai 3/11), L.Eliyahu ir Y.Greenas - po 8.