Trečiadienį Plungėje buvo sužaistas dar vienas Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio mačas. Jame susirėmė Plungės „Babrungas“ ir FA „Šiauliai“.

Pirmos lygos klubų dvikova nebuvo rezultatyvi, bet kupina aistrų. Rungtynėse buvo parodytos net trys raudonos kortelės, o nugalėtoju tik po baudinių serijos tapo Plungės klubas.

Pirmoji raudona kortelė (antra geltona) šiose rungtynėse buvo parodyta dar 39 minutę ir ją gavo svečių iš Šiaulių žaidėjas Dovydas Jansonas.

Nepaisant to, FA „Šiauliai“ žaisdami mažumoje gynėsi puikiai ir varžovams neleido pasižymėti. Tiesa, įvarčio neįmušė ir jie patys, tad pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiu rezultatu 0:0.

Pratęsimo metu teisėjui vėl prireikė ištraukti raudoną kortelę ir šįkart tai padaryti net du kartus. Abi jos buvo parodytos Plungės žaidėjams – Mantui Rusiui ir Tomui Budriui.

Taip staiga jau „Šiauliai“ įgavo kiekybinę persvarą, tačiau ja pasinaudota nebuvo ir nugalėtoją nulemti turėjo baudinių serija.

Joje geriau sekėsi „Babrungui“. Plungės komanda realizavo visus keturis savo smūgius, o FA „Šiauliai“ neįmušė dvejų baudinių (Rokas Lekiatas ir Ronaldas Misiūnas neišnaudojo savo progų) ir šią baudinių seriją pralaimėjo rezultatu 2:4, o Plungės ekipa žengė į taurės pusfinalį.