Europos krepšinio čempionato antrasis etapas F grupėje prasidėjo Makedonijos rinktinės pergale. Trečiąjį įskaitinį tašką iškovoję makedonai 65:63 (13:12, 16:14, 25:18, 11:19) palaužė Gruzijos ekipą.

Gruzinai ir toliau lieka be įskaitinių pergalių ir per likusius du turus klupti jau nebegali.

Trečiajame kėlinyje sužaidus dvi minutes Gruzijos komanda dar turėjo dviejų taškų pranašumą (37:35), tačiau makedonai spurtavo 17:1 ir po Predrago Samardžiskio dvitaškio su pražanga jau Makedonijos rinktinė turėjo dviženklę persvarą - 52:38.

Gausiai susirinkusių Gruzijos rinktinės gerbėjų viltys atgijo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai gruzinų deficitas sumažėjo iki dviejų taškų (52:54), tačiau dvi atakas tiksliais dvitaškiais baigė Pero Antičius ir Bo McCalebbas ir Makedonijos komanda vėl atsitiesė - 58:52.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei komandas skyrė vos du taškai (63:61), o Nikolozas Tskitishvilis dviem baudos metimais likus žaisti 19 sekundžių išlygino rezultatą - 63:63. Paskutinė makedonų ataka buvo patikėta B.McCalebbui, kuris metimu iš po krepšio išplėšė pergalę Makedonijos komandai.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos vidurio puolėjas P.Samardžiskis nugalėtojams per 19 minučių surinko 5 (dvitaškiai 2/8, baudos 1/1) taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, blokavo 4 varžovų metimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Makedonija: B.McCalebbas 27 (dvitaškiai 10/13), P.Antičius (7 atk. kam.) ir V.Stojanovskis - po 8.

Gruzija: N.Tskitishvilis 20 (10 atk. kam.), V.Sanikidzė 15 (7 atk. kam., 7 kld.), M.Markoishvilis 8, T.Shengelia 7.