Estijoje vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Šiaurės grupės varžybų „Grand Prix“ rungtyje (kliūčių aukštis - 140-160 cm) Lietuvos atstovas Benas Gutkauskas su žirgu Lascar 41 užėmė ketvirtąją vietą.

24-erių metų šiaulietis gavo 4 baudos taškus. 176-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam B. Gutkauskui atiteko 2760 eurų (apie 9500 litų) premija.

Pirmąsias tris vietas užėmė Estijos atstovai. Nugalėjo Tiitas Kivisildas su Calina. Jam atiteko 5750 eurų premija. Antras liko Heikis Vatselis su Fee, o trečias - Gunnaras Klettenbergas su Bingo.

Šeštąją vietą užėmė Valdemaras Žukauskas su Lordanos AS. Jam atiteko 1840 eurų (apie 6350 litų) premija.

Andrius Petrovas su P&L van Helsing užėmė 15-ąją, Aleksas Seilius su Chromu - 16-ąją, B. Gutkauskas su Irco 9 - 18-ąją, A. Petrovas su Lector - 19-ąją, Matas Petraitis su Cattio - 24-ąją, o Zigmantas Šarka su Rolls Royce van het Wilgenhof - 26-ąją vietas.