Sekmadienį atvirajame Australijos teniso čempionate prasidėjo moterų bei vyrų vienetų aštuntfinalio mačai.

Moterų varžybose jau baigėsi keturi susitikimai, kuriuose pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko lyderės.

Turnyro favoritė bei pasaulio tenisininkių reitingo lyderė belgė Justine Henin-Hardenne (Žiustin Enin Arden) 6:1, 7:6 (7:5) nugalėjo italę Marą Santangelo, ketvirtoji turnyro raketė prancūzė Amelie Mauresmo (Ameli Moresmo) 7:5, 7:5 įveikė korto šeimininkę Alicią Molik, penktoji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:3 sutriuškino vienuoliktąją čempionato raketę rusė Verą Zvonariovą, o 32-oji pagal skirstymą Kolumbijos atstovė Fabiola Zuluaga iš tolesnės kovos eliminavo vengrę Aniko Kaproš - 6:4, 6:2.

Čempionato prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.