34
Danija – Australija 1:1 (nuotr. SCANPIX)

1:1 (1:1). Taip baigėsi pirmosios ketvirtadienį vykusios pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Lygiosiomis išsiskyrė dvi C grupės komandos – Danijos ir Australijos rinktinės.

34

Skandinavai mušė greitą įvartį. 7-ąją minutė perdavimo sulaukė į baudos aikštelę įkirtusi ryškiausia Danijos ekipos žvaigždė Christianas Eriksenas. Saugas galingu smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą.

Pirmajame kėlinyje prie abiejų vartų netrūko standartinių padėčių. Po vienos jų rezultatas tapo lygus.

Australai kėlinio pabaigoje kėlė kampinį. Matthew Leckie mušė į vartus. Teisėjas iš pradžių nieko neleistino neįžvelgė, bet vėliau paprašė peržiūrėti epizodą. Arbitras Antonio Mateu prie ekrano ilgai neužtruko – įvertino, kad Yussufas Poulsenas po M. Leckie smūgio baudos aikštelėje sužaidė ranka. Ispanas kone iškart parodė į 11 metrų žymį. Nuo jos užtikrintai mušė Australijos rinktinės kapitonas Mile Jedinakas. Jis abejose pasaulio čempionato rungtynėse realizavo po 11 metrų baudinį.

Antrojoje mačo dalyje gana aktyvios buvo abi komandos. Jos bene geriausias galimybes turėjo mušdamos iš toli. Į vartus nepataikė nei australas Aaronas Mooy, nei danas Pione Sisto.

Rungtynių pabaigoje darbo turėjo ir Danijos rinktinės vartininkas Kasperas Schmeichelis.

Danai iškovojo ketvirtąjį tašką, australai – pirmąjį.

C grupėje taip pat žaidžia Prancūzijos ir Peru futbolininkai. Jie ginklus surems ketvirtadienį.