Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pione sisto“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pione sisto“.

Be klubo sutikimo namo išvykęs „Celta“ puolėjas turės sumokėti baudą

Vigo „Celta“ krašto puolėjas Pione Sisto kaip reikiant turės patuštinti kišenę. Vos tik prasidėjus karantinui į savo automobilį įsėdęs P. Sisto nusprendė palikti Ispaniją ir grįžti į Daniją. Futbolininkams buvo nurodyta likti namuose. Absoliutaus draudimo išvykti į užsienį nebuvo, tačiau apie tokius planus žaidėjas iš anksto turėjo pranešti klubui. P. Sisto atveju to neįvyko – „Celta“ nieko nežinojo apie žaidėjo kelionę ir dėl to jam skyrė griežtą baudą.
2020-05-19

Australams lygiąsias padovanojo dar kartą pasitelkta VAR sistema

1:1 (1:1). Taip baigėsi pirmosios ketvirtadienį vykusios pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Lygiosiomis išsiskyrė dvi C grupės komandos – Danijos ir Australijos rinktinės. Skandinavai mušė greitą įvartį. 7-ąją minutė perdavimo sulaukė į baudos aikštelę įkirtusi ryškiausia Danijos ekipos žvaigždė Christianas Eriksenas. Saugas galingu smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą. Pirmajame kėlinyje prie abiejų vartų netrūko standartinių padėčių. Po vienos jų rezultatas tapo lygus.
2018-06-21

Danai draugiškose rungtynėse iškovojo minimalią pergalę

Minimalią pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Danijos rinktinė. Ji ketvirtadienį namuose 1:0 (0:0) nugalėjo Panamos futbolininkus. Lemiamą tikslų smūgį 69-ąją minutę po Thomaso Delaney perdavimo atliko Pione Sisto. Šeimininkai įvarčiu pavertė kiekybinę persvarą, mat 66-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Blasas Perezas. Danijos rinktinė užima 12-ąją FIFA reitingo poziciją, Panamos – 53-ąją.
2018-03-23

UEFA Europos lyga: trys pratęsimai, vienas jų baigėsi baudinių serija

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje netrūko kvapą gniaužiančių kovų. Trijuose ketvirtfinaliuose prireikė pratęsimų. Viename jų – baudinių serijos. Lengviausiai į pusfinalį žengė Vigo „Celta“. Ispanai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Belgijos „Genk“. 63-ąją minutę svečius į priekį išvedė Pione Sisto, 67-ąją rezultatą išlygino Leandro Trossardas.