mile jedinakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mile jedinakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mile jedinakas“.

Australams lygiąsias padovanojo dar kartą pasitelkta VAR sistema

1:1 (1:1). Taip baigėsi pirmosios ketvirtadienį vykusios pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Lygiosiomis išsiskyrė dvi C grupės komandos – Danijos ir Australijos rinktinės. Skandinavai mušė greitą įvartį. 7-ąją minutė perdavimo sulaukė į baudos aikštelę įkirtusi ryškiausia Danijos ekipos žvaigždė Christianas Eriksenas. Saugas galingu smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą. Pirmajame kėlinyje prie abiejų vartų netrūko standartinių padėčių. Po vienos jų rezultatas tapo lygus.
2018-06-21

Prancūzų pergalė pažymėta pirmuoju VAR sistemos įsikišimu

Pasaulio futbolo čempionate pirmąkart prireikė rimtesnio vaizdo peržiūrų asistento (VAR) įsikišimo. Šia sistema pasinaudojęs arbitras skyrė 11 metrų baudinį, o Prancūzijos rinktinė Kazanėje 2:1 (0:0) nugalėjo Australijos komandą. Prancūzai aktyviai pradėjo rungtynes. Pirmosiomis minutėmis į vartus smūgiavo ryškiausios ekipos žvaigždės – Kylianas Mbappe, Paulis Pogba, Antoine’as Griezmannas. Visus kartus Australijos rinktinę gelbėjo vartininkas Mathew Ryanas.