yussufas poulsenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yussufas poulsenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yussufas poulsenas“.

Danai dėl draugo padarys viską: „Mes liksime kartu ir įveiksime Rusijos rinktinę“

Mums reikėjo vos dviejų minučių, kad pamatytume, kaip Danija reaguos rungtynėse prieš Belgija, mače, kuris buvo žaidžiamas praėjus penkioms dienoms po to, kai jų lyderis Christianas Eriksenas patyrė širdies smūgį Euro 2020 čempionato rungtynėse su Suomija. Prieš rungtynes slėgė nežinomybė. Danijos puolėjas Yussufas Poulsenas trečiadienį sakė, kad visa komanda nežino, kaip sekmadienio įvykiai paveiks juos rungtynių metu.
2021-06-18

Australams lygiąsias padovanojo dar kartą pasitelkta VAR sistema

1:1 (1:1). Taip baigėsi pirmosios ketvirtadienį vykusios pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Lygiosiomis išsiskyrė dvi C grupės komandos – Danijos ir Australijos rinktinės. Skandinavai mušė greitą įvartį. 7-ąją minutė perdavimo sulaukė į baudos aikštelę įkirtusi ryškiausia Danijos ekipos žvaigždė Christianas Eriksenas. Saugas galingu smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą. Pirmajame kėlinyje prie abiejų vartų netrūko standartinių padėčių. Po vienos jų rezultatas tapo lygus.
2018-06-21

„Bayern“ įmušė penkis, „Borussia“ pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynės skirtingai susiklostė čempionato lyderiams. Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo, o jos kluptelėjimu pasinaudojo ir turnyro lentelėje priartėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Pastarieji savo aikštėje 5:0 (2:0) sudaužė „Freiburg“. 8-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Julianas Schusteris. Po įvartį pridėjo „Bayern“ futbolininkai – Kingsley Comanas (42 minutę), Thiago Alcantara (63 min.), Robertas Lewandowski (75 min.) ir Joshua Kimmichas (93 min.