Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis sekmadienį laimėjo trečią trofėjų šiame sezome, o pergalė Busane (Pietų Korėjoje) vykusiame turnyre pirmąjai šalies raketei leido įspūdingai šoktelti pasauliniame ATP reitinge.

95-ąja pasaulio rakete reitinguotas lietuvis sekmadienį paryčiais nugalėjo australą Andrew Harrisą (ATP-276) ir triumfavo „ATP Challenger“ serijos turnyre.

R. Berankis kartu su pergale turnyre iškovojo 125 ATP vienetų reitingo taškus ir 21,6 tūkst. JAV dolerių.

Naujausiame ATP vienetų reitinge R. Berankis pakils į 70-ą vietą. Tokią aukštą poziciją lietuvis siekė beveik prieš tris metus – 2016 metų liepą.

Karjeros rekordu išlieka 50-oji vieta, kurioje R. Berankis buvo reitinguojamas 2016 metų gegužę.

ATP reitingo viršūnėje toliau karaliauja serbas Novakas Džokovičius.