Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus.

Alvaro Morata 4-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Yunus Musah 23-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir rezultatas nepakito.

Thierry Correia pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo raudoną kortelę, tačiau teisėjas po VAR peržiūros šį sprendimą atšaukė.

Antoine‘as Griezmannas 66-ąją minutę susistabdęs kamuolį pasiuntė jį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0.

Carlosas Soleris 80-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Yannickas Carrasco 89-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Giorgi Mamardashvili sėkmingai atrėmė kamuolį.