Atlantos „Hawks“ ir Vašingtono „Wizards“ serijoje – lygybė 2-2. Ketvirtose rungtynėse „Hawks“ 111:101 namuose nugalėjo varžovus, o D. Howardas sužaidė geriausias atkrintamųjų rungtynes šį sezoną.

Pirmas kėlinys buvo apylygis, komandos nemažai taškų pelnė iš už baudos aikštelės ribų, o „burtininkai“ ketvirčio antroje pusėje buvo įgiję net 9 taškų pranašumą, kurį varžovai nubraukė keletu tritaškių iš eilės.

Rezultatą „Hawks“ išlyginti pavyko tik antrojo kėlinio viduryje, kai du taškus su pražanga pelnė Dwightas Howardas, o vėliau jis gavo juvelyrinį perdavimą iš komandos draugo ir kombinacijoje „žemė-oras“ sukrovė kamuolį iš viršaus. Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo net 31:15.

Svečiai po pertraukos spurtavo 9:0, tačiau sėkmingą seriją užbaigė vėl lanką sudrebinęs D. Howardas. Prieš ketvirtąjį kėlinį Vašingtono krepšininkai buvo atstatę lygybę 77:77.

Lemiamame ketvirtyje komandos bangavo. Iš pradžių vėl į priekį bandė bėgti „Hawks“, bet tuoj pat jų persvarą ištirpdė oponentai. Rungtynių pabaigoje šaltesnius nervus išlaikė aikštės šeimininkai, kurie ir nugalėjo.

„Hawks“: P. Millsap (9 atk.kam.) 19, D. Schroder 18, D. Howard (15 atk. kam.) ir K. Bazemore po 16, T. Hardaway Jr. 15, T. Prince (7 atk. kam.) 11.

„Wizards“: B. Beal 32, J. Wall (10 rez. perd.) 22, O. Porter Jr. 13.