Lietuvos „SMSCredit.lt A lygos“ išsišokėlis Klaipėdos „Atlantas“ ir toliau įrodinėja, kad šį sezoną yra pasiruošęs kautis ne tik dėl prizinių pozicijų, bet ir dėl šalies čempionų titulo. Šeštadienio popietę uostamiesčio ekipa išvykoje minimaliu rezultatu 2-1 įveikė Panevėžio „Ekraną“.

Per pirmąjį pusvalandį komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė. Ekipų vartininkai prie kamuolio prisiliesdavo tik epizodiškai, o gynėjai patikimai atliko darbą savo dengiamose zonose.

Šeimininkų gynyba subyrėjo 39 minutę. Įspūdingą reidą varžovų baudos aikštelės link atlikęs „Atlanto“ atakų lyderis Evaldas Razulis nepaliko vilčių priešininkų komandos vartininkui Tadui Kauneckui ir išvedė svečius į priekį.

Per likusias šešias pirmojo kėlinio minutes savo pranašumą įrodinėjo „Ekranas“. Pavojingos atakos vertė Klaipėdos ekipos gerbėjus nerimauti, bet šeimininkai įvarčio taip ir neįmušė.

Antrojo kėlinio pradžioje puikią progą padvigubinti „Atlanto“ turimą persvarą turėjo pirmojo įvarčio autorius E.Razulis. Deja, puolėjo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą ir galimybe buvo nepasinaudota.

75 minutę į svečių komandos vartus krito išlyginamasis įvartis. Gynyboje „užmigę“ Klaipėdos komandos gynėjai paliko be priežiūros po keitimo aikštėje pasirodžiusį Tadą Markevičių. Pastarasis lengvai „uždarė“ skersuotą perdavimą ir atstatė rungtynėse pusiausvyrą.

Nepaisant praleisto įvarčio, „Atlanto“ futbolininkai nesutriko ir apsigynę vis dažniau pavojingai kontratakavo. Galiausiai svečių pastangos pasiteisino ir per pridėtą arbitro laiką įvartį į šeimininkų vartus įmušė Kazimieras Gnedojus, kuris atliko tikslų smūgį galva.

Per paskutinę pridėto laiko minutę Panevėžio ekipa atsitiesti nesugebėjo ir patyrė antrąją nesėkmę šiame čempionate. Uostamiesčio klubas, skirtingai nei panevėžiečiai, laikinai įsitvirtina turnyrinės lentelės viršūnėje.