Klaipėdos „Atlantas“ kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje įveikė Izraelio aukščiausios lygos čempionate žaidžiantį Ber Ševos „Hapoel“ klubą 1:0. Įvartį 26-ąją min. pasiekė Marius Papšys.

Kelionė iš Gdansko iki Poznanės, kurioje vyko rungtynės, truko apie aštuonias valandas. Lietuviai vien išvažiuodami iš Gdansko pateko į milžiną automobilių spūstį, kurioje prasikeikė dvi valandas. Ir toliau „Atlanto“ žaidėjus stebino kaimyninės šalies keliai, dėl kurių buvo smarkiai atsilikta nuo grafiko. Negana to, likus 10 km iki stadiono lietuvių autobusą sustabdė lenkų muitininkai. „Atlanto“ naujokas Donatas Nakrošius, pastaraisiais metais rungtyniavęs Lenkijoje, išgelbėjo nuo dar didesnio vėlavimo.Nenuostabu, kad skubantiems futbolininkams drabužinę atstojo važiuojantis autobusas.

Dėl vėlavimo buvo sutrumpintas susitikimo laikas. Komandų treneriai sutarė žaisti du kėlinius po 35 min., nes kitaip rungtynes, todėl, kad aikštyne nebuvo prožektorių, būtų tekę baigti tamsoje.

Rungtynes aktyviau pradėję Izraelio žaidėjai dažniau grasė klaipėdiečių vartams, tačiau įpusėjus kėliniui „Atlanto“ futbolininkai parodė, kad jie irgi moka žaisti. 26-ąją min. po idealaus Tado Eliošiaus perdavimo į „Hapoel“ vartus taikliai smūgiavo M.Papšys – 1:0.

Antrąjį kėlinį abiejose ekipose žaidė kiti, mažiau rungtyniaujantys futbolininkai, todėl pavojingų momentų buvo vos keletas. „Atlantui“ pavyko apginti vartus ir švęsti pergalę prieš pajėgų varžovą.

Tai buvo antrosios Lietuvos komandos varžybos stovyklaujant Lenkijoje. Prieš tai „Atlantas“ 1:2 nusileido lenkų Bytovo „Drutex-Bytovia“ vienuolikei. Liepos 30-ąją klaipėdiečiai žais trečiąsias, paskutiniąsias rungtynes prieš kelionę į namus. „Atlanto“ varžovu bus Lenkijos („Ekstraklasa“) aukščiausioje lygoje žaidžiantis Gdansko „Lechia“ klubas.