Užtikrintai NBA atkrintamosiose varžybose startavo Bostono „Celtics“ krepšininkai. Šie namuose 112:99 (29:19, 45:25, 20:31, 18:24) pranoko Atlantos „Hawks“ komandą.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 1-0 Bostono ekipos naudai. Antrasis mačas taip pat bus žaidžiamas Bostone.

Aikštės šeimininkai iniciatyvą perėmė nuo pat susitikimo pradžios ir jau pirmajame kėlinyje sugebėjo atsiplėšti dviženkliu skirtumu (24:14).

Antrajame kėlinyje Bostono ekipa visiškai dominavo. Pastaroji suvertė net 45 taškus per 12 minučių atkarpą ir baigiantis pirmajai rungtynių daliai įgijo net 27 taškų pranašumą (59:32).

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas trečiajame kėlinyje, kuomet pasiekė 32 taškų ribą (76:44).

Nors vėliau svečiai iš Atlantos deficitą sugebėjo gerokai nurėžti, tačiau intrigos jau neatkūrė ir pergalė liko aikštės šeimininkų rankose – 112:99.

Verta paminėti, kad Bostono klubas sugebėjo neutralizuoti oponentų vedlį Trae Youngą, kuris iš žaidimo pataikė vos 5 metimus iš 18 bandymų (28 proc.).

Maža to, svečiai tritaškius realizavo tik 17 proc. tikslumu (5/29).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 29 (10/17 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud., 12 atk. kam., 6 kld.), Jaysonas Tatumas 25 (11 atk. kam.), Derrickas White‘as 24 (7 rez. perd.), Robertas Williamsas 12 (8 atk. kam.), Marcusas Smartas 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Hawks“: Dejounte Murray 24 (10/19 dvit., 0/6 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Trae Youngas 16 (0/6 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Johnas Collinsas ir Clintas Capela (8 atk. kam.) po 12, De‘Andre Hunteris 11.