0

Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse buvo sužaistos atidėtis XI turo rungtynės, kuriose susitikimo dvi sostinės ekipos. Formalūs rungtynių šeimininkai Vilniaus „MRU“ futbolininkai po atkaklios kovos 1:2 (1:0) nusileido „Žalgiriečio“ ekipai.

Labiau patyrę „MRU“ futbolininkai visas rungtynes žaidė aktyviai, tačiau atakuojant vartus vis pritrūkdavo tikslumo. „Žalgirietis“ antrajame kėlinyje išnaudojo dvi progas – įvarčius pelnė Haroldas Šidlauskas (66 min.) ir Justas Lasickas (76 min.). „MRU“ ekipa po dviejų praleistų įvarčių nepasidavė ir bandė lyginti rezultatą. 85-ą minutę vienas komandos lyderių Gajus Kulbis sušvelnino atsilikimą, bet išplėšti bent lygiąsias „MRU“ jau nespėjo.

„Žaidėme gerai, bet neišnaudojome labai daug progų. Varžovams pasisekė, kad įmušė du įvarčius. Nemanau, kad esame verti pralaimėjimo“, - teigė G.Kulbis.

„MRU“ futbolininkų tvarkaraštis pastarosiomis savaitėmis yra gana intensyvus. Rungtynės žaidžiamos vos ne kas trečią dieną. „Esame pasiruošę intensyviam tempui, todėl problemų dėl to nekyla“, - sakė G.Kulbis.

Nepaisant pralaimėjimo, „MRU“ su 17 taškų turnyro lentelėje išsaugojo penktą vietą. „Žalgirietis“ su 22 taškais yra ketvirtas.

Vilniaus „MRU“ – Vilniaus „Žalgirietis“ 1:2 (1:0). LFF stadionas, 20 žiūrovų, teisėjas – A.Gutovskij. Įvarčiai: 85 min. G.Kulbis („MRU“). 66 min. H.Šidlauskas, 76 min. J.Lasickas („Žalgiritietis“). Įspėti: 50 min. K. Vilkin, 78 min. N. Radžius, 89 min. G. Kulbis (MRU).

Kitas rungtynes Vilniaus FK „MRU“ žais šeštadienį (birželio 21 d.) 14:30 val. su Kėdainių „Nevėžiu“ Lietuvos futbolo federacijos stadione, Vilniuje. Šiomis rungtynėmis „MRU“ baigs pirmąjį čempionato ratą.