Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Saugokit nesaugoje, pasaulio elitas jau senai turi plana del gelo vandens, kam idomu pasidomekit svento Lazariaus (St.Lazarus) saitu ir pamatysit. Tai ka jus ce saugot planuojat, uzmirsot, kas ta LT, bananu respublika, daug savo turto nusaugota, saugot neber ko jau, ES pasakys, kad vanduo butinas ES poreikiams ar pardavimui treciai saliai ir siurbs, be to iki to laiko LT zeme jau priklausys uzsienio kompanijom. Saugotojai...
Gerai sakoma, kad reikia dažniau pasižiūrėti kas yra po kojomis. O ten - turtai, kurių nematome.
Ačiū visiems,dar gyviems ir mirusiems,kurie savo sveikatos kaina sutrukdė dovanoti "Vilniaus vandenis" (1992m.) Liono vandenims.Dabar savo turtą akylai saugokime nuo visokių aferistų ir "abonentų".
Idomi mintis. Tik baisu, kad jos nesupaskudintu oligarchai. Man tai net keista, kad, pavyzdziui, palangoje yra greziniai mineralinio vandens, bet ju niekas nenaudoja. prisimenu vaikysteje dar buvo mineralinio vandens taip ir vadinto "Palangos mineralinis vanduo". Juk tai turtas, kurio neturi kitos salys, kodel mes juo nesinaudojame, nesuprantu.
Taip!!!
Vandens turime- ypač seime, daug jo prapila...
Kad, tik koks durnelis nesudrumstu...
O musu "proto bokstai" nori ta brangu auksini vandeni sugadinti, i6gaudami skalunines dujas. Amerikieciai tai jau patyre, bet musu sekmaidykui tai ne motais, jis issisiepes planuoja isgauti skalunines dujas Lietuvoje.
Pritariu jaučio nuomonei. Todėl reikia jau dabar priimti įstatymą dėl gelmių turtų - jie turi priklausyti tik valstybei ir jokių ten privatumų. galima tik leisti dirbti, bet nors 60-70 proc. pelno turi priklausyti valstybei.
Jo, pelnas, nusimato nemažas, tik labai mažai to eksporto atiteks biudžetui ir tautai. Kaip liudija ankstesnė patirtis, oligarchinės grupuotės sugebės taip organizuoti tą eksportą, kad visi viršpelniai atiteks jiems. Labai nensutebsiu, kad mes patys tokioms kompanijoms mokėsim brangiau, negu importuojantys subjektai, kaip jau yra buvę su Ignalinos AE elektra, už kurią belorusai mokėdavo gerokai mažiau, negu ji būdavo parduodama vietos rinkoje.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų