Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pasaulio MIP bevelijo nutylėti naftos dolerio hegemonijos pabaigą
Žymos: 2012-09-06 doleris juanis kinieciu valiuta kinietiska valiuta kinijos rusijos susitarimas lindsi viljamsas nafta naftos doleriai naftos juaniai rezervine valiuta rugsejo 6
[Išversti]

paveikslėlisLindsi Viljamsas(Lindsey Williams):pačia svarbiausia diena amerikiečių dolerio istorijoje nuo pat jos pradžios, tapo rugsėjo 6 -osios ketvirtadienis. Tai kas įvyko tą dieną, įtakos jūsų gyvenimą, darys įtaką jūsų šeimai bei poveikį jūsų maisto racionui daugiau, nei jūs galite įsivaizduoti.

Rugsėjo 6 dieną, ketvirtadienį, Kinija oficialiai pranešė apie tai, kad bankų sistema KLR pasiruošusi, visos KLR ryšių ir pavedimų sistemos paruoštos. Nuo šiol, bet kuri pasaulio nacija, kuri tik pageidaus, gali pirkti, parduoti ar reguliariai prekiauti nafta atsiskaitant kinietiška valiuta, o ne JAV doleriu!

Šis Kinijos pareiškimas yra vienas iš svarbiausių pasikeitimų pasaulio ekonominėje ir valiutinėje sistemoje, tačiau apie jį per radiją vargu ar kas užsiminė, o ir kitos pasaulio MIP (masinės informacijos priemonės) nutylėjo. Šio naujo įvykio pasekmės milžiniškos ir pilnai gali tapti tuo katalizatoriumi, kuris nuvers dolerį, kaip pasaulio rezervinę valiutą, ir pakeis viso pasaulio sandaros bei prekybos energija paveikslą.

Jau rugsėjo 7 dieną, tarp Kinijos ir Rusijos buvo pasirašytas susitarimas, kuriuo Rusija faktiškai sutiko bet kokiais kiekiais pardavinėti naftą Kinijai už juanius.

Lindsi Viljamsas: „To niekada nebuvo žalios naftos istorijoje, naftos, kuri tapo varomąja visos JAV ekonomikos dalimi. Viskas, kas yra mūsų gyvenime sukasi apie naftą. Dolerio-naftos sąryšis, tai motyvuojantis mūsų ekonomikos faktorius. Niekada, dar niekada nebuvo to, kad žalia nafta būtų perkama, parduodama ar ja būtų prekiaujama bet kurioje pasaulio šalyje, nenaudojant tam Amerikos dolerio“.

„Ne jenos, ne svarai ir ne doleriai savaime, o būtent žalia nafta yra standartinė pasaulio valiuta. Patys didžiausi pinigų kiekiai yra perduodami, kaip užmokestis už naftą visame pasaulyje, ir tai yra didesni pinigai, nei už bet kurį kitą pasaulio prekybos produktą.“

Šis dviejų pačių galingiausių, amerikietiškos ekonomikos ir JAV imperijos, priešininkų duetas dabar veikia bendra kryptimi. Kinija ir Rusija šiuo ėjimu smogia į JAV ekonomikos tvirtovės pamatus, ant kurių pastatyta Amerikos, kaip pačios, ekonomiškai galingiausios supervalstybės padėtis. Po ko, dauguma pasaulio šalių pradės mažinti JAV dolerio vartojimą, pirkdamos naftą už kitas valiutas.
Dabar mūsų skola ir gamybos struktūros JAV sumažėjimas pilnu svoriu užgrius amerikiečių tautą.

Šis naujas Rusijos ir Kinijos susitarimas taipogi sukuria rimtas pasekmes Irano ir likusios Artimųjų Rytų dalies atžvilgiu. JAV sankcijos Iranui daugiau nedarys labiau pastebimos įtakos, nes atstumtoji nacija dabar galės paprasčiausiai pati pasirinkti pirkėją ir parduoti savo naftą į Kiniją, gauti mainais į ją kiniečių juanius, ir po to panaudoti šią valiutą mainams į visus kitus resursus, būtinus jai savos ekonomikos palaikymui ir branduolinių programų tęstinumui.

Pasaulis nuo tos dienos pasikeitė iš esmės, tačiau nebuvo pasakyta anei vieno žodžio, finansistai iš Volstrito, kaip ir politikai, kurie partinių suvažiavimų metu svaigo nuo savo galios… nutylėjo.

Pagrindinis smūgis į Amerikos imperiją ir jos dolerio, kaip pasaulinės rezervinės valiutos valdžią, buvo suduotas rugsėjo 6 dieną, bendru Kinijos ir Rusijos susitarimu. Dabar šios šalys veržiasi tapti pasaulinės energijos rinkos kontrolieriais ir to pasekoje – naujos naftos valiutos – juanio kontrolieriais.
taip ir pats milijonus praradau
gerulis. zaiuriai greit nuverteja
Kad tik čia taip nebūtų
@Nu Vienintele galimybe taip atsitikti as sieciau su Uspackich isrinkimu (del jo pazadu)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų