Aštuntąjį įvartį 48-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas antradienį svečiuose 7:3 (3:2, 2:1, 2:0) nugalėjo Filafelfijos "Flyers" ledo ritulininkus.

Po D. Zubraus įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje (17:44) svečiai šiame mače išsiveržė į priekį 3:2.

Per mažiau nei 16 žaidimo minučių (15:43) Lietuvos ledo ritulininkas tris kartus metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo du varžovų metimus ir trečiajame (51:34) kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Be 8 įvarčių, D. Zubrus šiame sezone atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Patrikas Eliašas ir Zachas Parise`as, po vieną - Jamie Langenbrunneris bei Johnny Oduya (3 rezultatyvūs perdavimai).

Įvarčių autoriai "Flyers" gretose - Danielis Briere`as, Mike`as Knuble`as ir Jeffas Carteris.

"Devils" ledo ritulininkai su 59 taškais Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, o Filadelfijos (57 tšk.) komanda šioje konferencijoje tarp penkiolikos klubų yra šešta.