Vienintelėse sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Queens Park Rangers“ išplėšė lygiąsias 1-1 su Birmingemo „Aston Villa“.

Nors pirmajame kėlinyje dominavo šeimininkai, 58 minutę po Armando Traore pražangos prieš Gabrielį Agbonlahorą teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir „Aston Villa“ į priekį išvedė Barry Bannanas.

Visgi „Queens Park Rangers“ išsigelbėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, kai kamuolys atsimušė į gynėją Richardą Dunne'ą ir įskriejo į vartus.

Nei karto per šešis turus nesuklupusi „Aston Villa“ su 8 taškais žengia aštuntoje vietoje, o „Queens Park Rangers“ su tiek pat taškų dėl blogesnio įvarčių santykio rikiuojasi laipteliu žemiau.

„Queens Park Rangers“ 1 - 1 Birmingemo „Aston Villa“

58' [0 - 1] B.Bannan (iš 11 m. baudinio), 90' [1 - 1] R.Dunne (į savus vartus), 90' iš aikštės pašalintas A.Traore („Queens Park Rangers“).