Keturiasdešimt penktąją pergalę septyniasdešimt antrosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Ramiojo vandenyno divizione užimantis Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubas.

Penktadienį namie Portlendo krepšininkai po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio 112:95 (19:21, 32:23, 44:27, 17:24) nugalėjo absoliutų lygos lyderį Dalaso "Mavericks" (54 pergalės ir 18 pralaimėjimų) klubą.

Lietuvis šįsyk žaidė vos tris minutes, per kurias spėjo pataikyti vieną baudos metimą iš dviejų.

Sėkmingiausiai "Trail Blazers", kuri nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, gretose žaidė Rasheedas Wallace`as (Rašidas Volisas, 20 tšk.), Derekas Andersonas (16 tšk.), Dale`as Davisas (Deilas Devisas, 16 tšk.) ir Zachary Randolphas (13 taškų).

"Mavericks" ekipoje, kuri pralaimėjo po trijų pergalių iš eilės, išsiskyrė vokietis Dirkas Nowitzkis (Dirkas Novickis, 20 tšk.), kanadietis Steve`as Nashas (Stivas Nešas, 15 tšk.) ir Nickas Van Exelis (13 taškų).