Londono „Arsenal“ klubas ir toliau žygiuoja pergalingai „Premier“ lygos finalinėje stadijoje. Šeštadienį Mikelio Artetos auklėtiniai 3:0 nugalėjo „Bournemouth“ ekipą. Po šios pergalės jei padidino persvarą iki artimiausių varžovų iki 4 taškų, tiesa „Manchester City“ yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau nei lygos lyderiai.

„Arsenal“ nuo pat rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą ir kūrėsi progas. Visgi, realizuoti situacijų jie nesugebėjo ir ankstyvo įvarčio pelnyti Londono atstovai nesugebėjo.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę „Bournemouth“ gynėjas užsidirbo vienuolikos metrų baudinį į savo vartus. Jį užtikrintai realizavo Bukayo Sako.

Antrajame kėlinyje persvarą „Arsenal“ leido padvigubinti šaltakraujiškas Leandro Trossardo smūgis.

Po kelių minučių dėmesio centre atsidūrė rungtynių arbitras. „Bournemouth“ klubui pelnius įvartį, jis kartu su VAR brigada jį atšaukė užfiksavęs pražangą prieš vartininką.

Išsigelbėję šiame epizode „Arsenal“ vėliau oponentams šansų nesuteikė, o septintąją pridėto laiko minutę pelnytas Declano Rice'o įvartis leido švęsti pergalę įtikinama persvara.