„Arsenal“ patyrė pralaimėjimą Anglijoje

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Aston Villa“ futbolininkų pranašumą.

Ollie Watkinsas jau 2-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0.

Granitas Xhaka 29-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bertrandas Traore 31-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Nicolas Pepe 44-ąją minutę pirmu lietimu atliko nuostabų smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Martino Odegaardo 84-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.