Anglijos „Premier“ lygos antrojo rato pirmosiose rungtynėse šeštadienį Londono „Emirates“ stadione susitiko pirmenybių lyderis „Manchester City“ ir vietos „Arsenal“. Galingai rungtynes pradėję Mikelio Artetos auklėtiniai pirmieji išsiveržė rungtynėse, tačiau po apmaudžios gynėjo klaidos turėjo pripažinti svečių pranašumą 1:2 (1:0).

„Arsenal" šiose rungtynėse vertėsi be koronavirusu užsikrėtusio vyriausiojo komandos trenerio Mikelio Artetos.

Į šias rungtynes Pepo Guardiolos auklėtiniai žengė su didžiuliu pasitikėjimu, nes miestiečiai buvo laimėję paskutines dešimt „Premier“ lygos rungtynių iš eilės. Tokia forma Mančesterio klubui leido aplenkti turnyrinėje lentelėje iki tol priekyje buvusias Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ vienuolikes.

Prabėgus pirmajam rungtynių pusvalandžiui gerą progą pasižymėti gavo „Arsenal“ saugas Bukayoko Saka. Po aštraus Kierano Tierney perdavimo iš aikštės gilumos į baudos aikštę, britas meistriškai vienu lietimu kaire koja pasiuntė kamuolį į vartų tinklą 1:0.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Manchester City“ pradėjo vis daugiau spausti savo varžovus po visą aikštę, kas greitai davė dividendų.

53-ią minutę šeimininkų saugas Xhaka savo baudos aikštelėje pargriovė portugalą Bernadro Silva, o vienuolikos metrų baudinį užtikrintai realizavo alžyrietis Riyadas Mahrezas 1:1.

58-ą minutę „Arsenalas“ labai susikomplikavo savo galimybes rungtynėse pakovoti dėl pergalės, kai antrąją geltoną kortelę per dvi minutes aikštės viduryje užsidirbo Gabrielis.

Savo tautietį brazilą Gabrielį Jesusą neleistinai stabdęs Gabrielis arbirto sprendimu turėjo palikti aikštę, o kanonieriai prieš vis labiau įsibėgėjusius „ManCity“ liko dešimtyje.

Antrą rungtynių įvartį P. Guardiolos auklėtiniai pelnė tik per teisėjo pridėta laiką 93-ą minutę, kai patogiai atšokusį kamuolį į vartus pirštų galais greitoje atakoje nukreipė saugas Rodri 1:2.

Vienuoliktoji miestiečių pergalė paeiliui vietiniame fronte padėjo nuo antroje vietoje esančio „Chelsea“ jau atitrūkti 11 taškų skirtumu.