Ar Džokovičius šeštą kartą triumfuos Dubajuje?

Transliacijų tvarkaraštis

Pajėgiausias pasaulio tenisininkas Novakas Džokovičius siekia trečio titulo šį sezoną. Jis bando jėgas ATP 500 serijos turnyre „Dubai Duty Free“.

Rimčiausią iššūkį serbui gali mesti nugalėtojo titulą ginantis Andrejus Rubliovas (6-oji pasaulio raketė), Danilas Medvedevas (7), Hubertas Hurkaczas iš Lenkijos (11), Vokietijos atstovas Alexanderis Zverevas (16), kroatas Borna Čoričius (20).

Tiesa, N. Džokovičius turėjo rimtai paprakaituoti jau pirmajame rate, kai tik po dramatiškos kovos nugalėjo čeką Tomašą Machačą (130) – 6:3, 3:6, 7:6. Iš varžybų kiek netikėtai jau pasitraukė kanadietis Felixas Auger-Aliassime‘as (9).

Šį turnyrą daugiausia kartų – net aštuonis laimėjo karjerą jau baigęs legendinis šveicaras Rogeris Federeris. N. Džokovičius čempionu tapo penkis sykius. Jis šiemet nugalėjo atvirajame Australijos čempionate ir ATP 250 turnyre Adelaidėje.

Varžybos Dubajuje išsiskiria solidžiu piniginiu prizu. Vyrų vienetų turnyro prizų fondą sudaro net 3 milijonai JAV dolerių.

Šią savaitę tokio pat rango varžybos vyksta ir Akapulke – „Mexican Open“. Jose taip pat kovoja būrys aukščiausio lygio tenisininkų – amerikietis Tayloras Fritzas (5), danas Holgeris Rune (10), amerikiečiai Francesas Tiafoe (15), Tommy Paulas (23).

Jau antrajame rate sensacingai krito norvegas Casperas Ruudas (4). Jį įveikė japonas Taro Danielis (125) – 5:7, 6:2, 7:6.

„Mexican Open“ vyrų vienetų varžybų prizų fondą sudaro 2 milijonai JAV dolerių. Dėl traumos čempiono vardo negali ginti ispanas Rafaelis Nadalis. Jis šio turnyro čempiono taurę į viršų kėlė keturis kartus. Tiek pat sykių Meksikoje triumfavo ir austras Thomasas Musteris.

„Dubai Duty Free“ ir „Mexina Open“ turnyrus tiesiogiai rodo „TV3 Sport Open“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“.