Penktadienį Saudo Arabijoje baigėsi nuo sausio 1 dienos vykęs 2022 m. Dakaro ralis, kuriame pasirodė ir Lietuvos atstovai.

Lenktynininkai įveikė 12 greičio ruožų, tačiau Dakarą jie užbaigia tik tada, kai pervažiuoja per podiumą ir sulaukia medalio.

Podiumo ceremonija jau yra prasidėjusi, o jame pirmasis iš lietuvių pasirodė motociklininkas Arūnas Gelažninkas, kuris antrus metus iš eilės triumfavo „Vienišių“ kategorijoje. Jos dalyviai važiuoja be serviso pagalbos.

Šias varžybas lietuvis laimėjo užtikrintai, artimiausią konkurentą čeką Milaną Engelį aplenkęs daugiau nei pusę valandos, o bendroje įskaitoje jis liko 28-as.

„Esu labai laimingas. Atvykau čia nugalėti ir tą padariau. Todėl didžiuojuosi savimi“, – apdovanojimų ceremonijoje sakė A. Gelažninkas, podiumo šventės vedėjui pažadėjęs į Dakaro ralį sugrįžti ir po metų.

Dakaro medalius gaus visi ralį įveikę Lietuvos ekipažai, o Rokas Baciuška sulauks ir papildomo apdovanojimo, nes motobagių įskaitoje tauragiškis užėmė 3 vietą.