Antrą pergalę trečiose Lenkijos vyrų krepšinio čempionato finalo rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso ir Valdo Dapkaus Vloclaveko "Anwil" komanda, ketvirtadienį namie 73:61 (5:13, 29:13, 24:22, 15:13) įveikusi reguliariojo sezono lyderį Sopoto "Prokom Trefl" su Tomu Pačėsu bei Valdu Dabkumi.

Laimėję pirmąsias finalo serijos rungtynes (66:65) bei patyrę pralaimėjimą antrajame mače (59:70), "Anwil" pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:1

Ketvirtadienio mače T.Pačėsas nugalėtojams taškų nepelnė, per 23 minutes prametęs du dvitaškius bei tris dvitaškius. Po krepšiais lietuvis atkovojo bei perėmė po 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

"Anwil" gretose nežaidė V.Dabkus, kuris dėl sveikatos problemų priverstas atlikti tyrimus vienoje Vloclaveko ligoninių.

"Anwil" ekipoje sėkmingiausiai žaidė Tomaszas Andrzejewskis (20 tšk.), Igoris Miličičius (14 tšk.) bei Jeffas Nordgaardas (9 taškai).

Svečiams T.Masiulis pelnė 7 taškus, pataikęs vienintelį tritaškį, prametęs 2 dvitaškius bei realizavęs visus 4 baudų metimus. Per 31 minutę jis atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą.

D.Maskoliūno sąskaitoje - 3 taškai, 3 sugriebti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai (žaidė 27 min.).

Sopoto komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Goranas Jagodnikas (18 tšk.), Jiržis Zidekas (13 tšk.) bei Josephas McNaullas (9 taškai).

Ketvirtąsias finalo rungtynes Vloclaveke komandos žais šeštadienį.