Šakių „Vyčiui“ (16/17) nepavyko antrą kartą šią savaitę nugalėti Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (24/9) ekipos. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie nusileido varžovams 60:69 (16:13, 12:15, 14:22, 18:19).

„Vytis“ rungtynėms davė gerą startą ir surinko šešis taškus be atsako, o nepaisant to, kad „Nafta-Uni-Akvaservis“ siekė priartėti, šakiškiai diktavo aukštą tempą ir tik padidino pranašumą – 16:5. Tiesa, pirmą kėlinį svečiai baigė spurtu 8:0 ir taip komandas skirti ėmė tik 3 taškai – 13:16.

„Vytis“ kiek atstatė pranašumą (23:15), bet klaipėdiečiai vėl spurtavo antroje kėlinio dalyje, tad prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 28:28.

Po didžiosios pertraukos „Vyčio“ puolimas pastrigo (35:43), tad beliko imti vytis varžovus. Tą daryti sekėsi sunkiai, nes „Nafta-Uni-Akvaservis“ įgavo dviženklę persvarą (57:47) ir ją tik didino – 61:47. Istorija kartojosi dar kartą, kai „Vyčiui“ priartėjus sekė klaipėdiečių spurtas – šįkart 9:0 – ir laikui senkant šakiškiams tapdavo vis sunkiau atsitiesti – 47:61. Tolimais metimais „Vytis“ pasinaudojo, bet iki pergalės pritrūko – 60:69.

„Vytis“: P.Beliavičius 12, A.Jankaitis 11, E.Jezukevičius 10 (8 atk. kam.), Sh.Jacksonas 9, G.Radzevičius 7, R.Stankevičius 6, T.Sebežiovas 5.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: M.Stašys 18, V.Chodosovskis 15 (10 atk. kam.), E.Kubilius 10, D.Slavinskas 8, E.Alunderis 7.