Giannis Antetokounmpo vėl buvo naudingiausias ir rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ į savo sąskaitą įsirašė penktą pergalę (5/2).

„Bucks“ išvykoje 134:106 sutriuškino Minesotos „Timberwolves“.

Pergalę Milvokio klubas užsigarantavo po įspūdingo trečiojo kėlinio, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu (38:25). Per ketvirtą kėlinį prie savo pranašumo „Bucks“ pridėjo dar aštuonis taškus (32:24) ir šventė triuškinančią pergalę.

Dar vieną labai gerą pasirodymą surengė praėjusių metų reguliariojo sezono MVP, graikas G. Antetokounmpo. „Bucks“ lyderis pelnė 34 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Graikui puolime solidžiai talkino K. Middletone'as, pelnęs 26 taškus.

„Timberwolves“ komandoje geriausiai atrodė 25 taškus pelnęs, bet nė vieno rezultatyvaus perdavimo neatlikęs Andrew Wigginsas.