„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Douglas Luizas 3-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Aston Villa“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Joelis Matipas 6-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Danny Ingsas 24-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Trentas Alexanderis Arnoldas antrojo kėlinio pradžioje baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo greta vartų.

Sadio Mane 65-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ ekipos naudai 2:1.

„Liverpool“ po 36 sužaistų rungtynių turi surinkęs 86 taškus ir rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės antroje vietoje. Tuo tarpu „Manchester City“ su tiek pat taškų (86) yra lentelės viršūnėje, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.