„Leeds Utd“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Stuartas Dallasas jau 13-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Leeds Utd“ į priekį 1:0.

Heungas Min Sonas 25-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Patrickas Bamfordas 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl persvėrė rezultatą „Leeds Utd“ naudai 2:1.

Harry Kane’as antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartų tinkle. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Kontratakos smaigalyje atsidūręs Rodrigo 84-ąją minutę pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino šeimininkų pergalę 3:1.