Antradienį Anglijoje sužaistos penkerios lygos taurės („One Capital Cup“) aštuntfinalio varžybos. Kone dramatiškiausios rungtynės įvyko Rydinge, „Madejski“ stadione, kuriame vietos „Reading“ po pratęsimo rezultatu 5:7 pralaimėjo Londono „Arsenal“ vienuolikei.

Aikštės šeimininkai, kiek netikėtai, per 40 pirmojo kėlinio minučių įgijo net 4 įvarčių persvarą ir pateikė rimtą paraišką kelialapiui į sekantį etapą, tačiau Arseno Wengero auklėtiniai surengė tikrą „sugrįžimo šou“.

45 minutę rezultatą sušvelnino „kanonierių“ puolėjas Theo Walcottas, o dar po dvidešimties minučių - Olivier Giroudas.

Likus vos porai minučių iki rungtynių pabaigos, 89 ir 90 minutėmis „Arsenal“ ekipa įmušė du įvarčius bei išplėšė pratęsimą.

Per papildomus du kėlinukus „Premier“ lygos senbuviai įrodė savo aukštesnę klasę ir tik šiemet į aukščiausiąjį šalies futbolo divizioną sugrįžusius „Reading“ futbolininkus įveikė rezultatu 5:7.

„Arsenal“ gretose vadinamąjį „hat-tricką“ pelnė T.Walcottas, dviem įvarčiais prisidėjo marokietis Marouane`as Chamakh.

Ne mažiau nustebino ir Anglijos „Championship“ divizione rungtyniaujanti „Leeds United“ ekipa.

Antros pagal pajėgumą šalies lygos vidutiniokai „sausu“ rezultatu 3:0 įveikė „Premier“ lygoje žaidžiančią „Southampton“ vienuolikę.

Iš „Premier“ lygos komandų antradienio vakarą liūdėjo ne vien „Southampton“ žaidėjai.

„Sunderland“ komanda namuose pralaimėjo „Middlesbrough“ vyrams („Championship“ divizionas) ir atsisveikino su lygos taurės turnyru.

Vienintelį rungtynių įvartį pelnė „Middlesbrough“ puolėjas Scottas McDonaldas (39' min.).

Po vienuolikos metrų baudinių serijos (pagr. laikas 0:0) iš turnyro taip pat pasitraukė „Wigan Athletic“ ekipa, kuri namuose turėjo pripažinti „Bradford City“ pranašumą.

Anglijos lygos taurės aštuntfinalio rungtynių rezultatai:

„Leeds United“ 3 - 0 „Southampton“

35' [1 - 0] M. Tonge

88' [2 - 0] E.H. Diouf

90' [3 - 0] L. Becchio (iš 11m. baudinio)

„Sunderland“ 0 - 1 „Middlesbrough“

39' [0-1] S.McDonald

„Swindon Town“ 2 - 3 Birmingemo „Aston Villa“

30' [0 - 1] C. Benteke

39' [0 - 2] G. Agbonlahor

78' [1 - 2] M. Storey

81' [2 - 2] M. Storey

90' [2 - 3] C. Benteke

„Wigan Athletic“ 0 - 0 „Bradford City“ (po 11m. baudinių 2 - 4 )

„Reading“ 5 - 7 Londono „Arsenal“ (po pratęsimo)

12' [1 - 0] J. Roberts

18' [2 - 0] L. Koscielny (į savus vartus)

20' [3 - 0] M. Leigertwood

37' [4 - 0] N. Hunt

45' [4 - 1] T. Walcott

64' [4 - 2] O. Giroud

89' [4 - 3] L. Koscielny

90' [4 - 4] T. Walcott

103' [4 - 5] M. Chamakh

116' [5 - 5] P. Pogrebnyak

120' [5 - 6] T. Walcott

120' [5 - 7] M. Chamakh