Šeštadienį pirmasis Anglijos futbolo asociacijos (FA Cup) taurės turnyro ketvirtfinalio susitikimas tarp "Middlesbrough" ir "Manchester United" komandų baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Šalies pirmenybių lyderiai "Manchester United" futbolininkai pirmavo po Wayne`o Rooney`o (23 min.) įvarčio, tačiau aikštės šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje po tikslaus Lee Cattermole`o (44 min.) smūgio rezultatą išlygino, o antrojo kėlinio pradžioje po George`o Boatengo (47 min.) įvarčio išsiveržė į priekį - 2:1.

Išlyginamąjį įvartį portugalas Cristiano Ronaldo pelnė 68 minutę, realizavęs 11 m baudinį.

Beje, tai buvo paskutinės švedo Henriko Larssono rungtynės "Manchester United" ekipos sudėtyje. Išnuomotas porai mėnesių, legendinis švedas per pustrečio mėnesio padėjo klubui ne tik įsitvirtinti šalies pirmenybių lyderio pozicijoje, bet ir iškopti į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Toliau H. Larssonas tęs karjerą gimtajame "Helsingborgs IF" klube Švedijos pirmenybėse.

Likusios trejos Anglijos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį: Londono "Chelsea" susitiks su "Tottenham Hotspur" klubu, "Blackburn Rovers" priims "Manchester City" ekipą, o I lygos vidutiniokė "Plymouth Argyle" vienuolikė susitiks su "Watford" futbolininkais.