Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos I grupės rungtynėse 4:0 sutriuškino Andoros futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė penktąją pergalę.

Jesse Lingardas 18-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė Anglijos rinktinę į priekį 1:0.

Harry Kane‘as 72-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino anglų pranašumą 2:0.

J.Lingardas 78-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Bukayo Saka 85-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, o Anglijos rinktinė šventė užtikrintą pergalę 4:0.

Anglai po penkerių sužaistų rungtynių savo sąskaitoje turi surinkę 15 taškų ir užtikrintai rikiuojasi pirmoje I grupės vietoje, tuo tarpu Andora su 3 taškais išlieka penktoje, priešpaskutinėje pozicijoje.