Anglijoje lyderiaujantis „Arsenal“ barstė taškus ir leido priartėti pagrindiniam varžovui

„Man Utd“ įsirašė tris taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „West Ham United“ ir „Arsenal“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Gabrielis Jesusas 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Martinas Odegaardas 10-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino „kanonierių" pranašumą 2:0.

Saidas Benrahma 33-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Kurtas Zouma per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Bukayo Saka 52-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Jarrodas Bowenas 54-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Michailas Antonio 82-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

„Arsenal“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 74 taškus ir išlieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje bei nuo vienu susitikimu mažiau sužaidusiu „Manchester City“ yra atsiplėšęs 4 taškais. Tuo tarpu „West Ham“ su 31 tašku žengia penkioliktas.

*****

Kitame vakaro mače „Manchester United“ klubas išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Svečiai į priekš išsiveržė, kai Antony 32-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

O pergalę įtvirtino Diogo Dalotas, kuris 76-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.