Anglijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato 2022 m. atrankos I grupės pirmose rungtynėse net 5:0 sutriuškino San Marino futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Jamesas Wardas-Prowse‘as 14-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Anglijos rinktinę į priekį 1:0.

Dominicas Calvertas-Lewinas 21-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino anglų pranašumą 2:0.

Raheemas Sterlingas 31-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

D.Calvertas-Lewinas 53-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Ollie Watkinsas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o Anglijos rinktinė iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 5:0.

Tuo tarpu Vokietijos rinktinė J grupės pirmose rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Islandijos futbolininkus.

Leonas Goretzka jau 2-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Kai Havertzas 7-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino vokiečių pranašumą 2:0.

Ilkay‘us Gundoganas 56-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Serge‘as Gnabry 71-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.