33
Andrea Trinchieri  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Kaune sekmadienio vakaras nusidažė žaliai-baltomis spalvomis, kai po skaudaus pralaimėjimo „Neptūnui“ atsitiesęs „Žalgiris“ (23/3) 101:57 sutriuškino Jonavos „CBet“

33

Žalgiriečiai iniciatyvos ėmėsi nuo pat pirmų rungtynių akimirkų ir visas rungtynes nepaleido vadžių iš rankų. Ketvirtajame kėlinyje varžovus jie lenkė net ir pusšimčiu taškų.

Visgi po rungtynių „Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri išliko santūrus ir džiaugėsi pelnyta pergale.

Po skaudaus pralaimėjimo po dviejų pratęsimų Klaipėdoje, vienintelis dalykas, kuris yra svarbus, kad atsigavome. Žaidėme kaip komanda, pademonstravome geras pastangas, dalinomės minutėmis – visi pasidalino po maždaug vienodą kiekį minučių, gerai gynėmės ir užsitikrinome pelnytą pergalę“, – trumpai rungtynes aptarė treneris.

Sakėte, kad jūsų žaidėjų ambicijos po pralaimėjimo Klaipėdoje buvo užgautos?

Niekada nesakiau nieko apie užgautas ambicijas, bet mes tiesiog buvome pikti. Pykome dėl rezultato, dėl to, kaip žaidėme, pykome dėl to, kad kai kur nusipelnėme daugiau pagarbos.

Niekada nemokiau savo žaidėjų vaidinti, bet kai tai nuolat matau kitose komandose, tai mane labai trikdo. Mane trikdo ne rezultatas – gali laimėti, gali pralaimėti. Mano komanda žaidė prastai ir pralaimėjo po dviejų pratęsimų, žaidėme prasčiausiai visame sezone.

Mane labiau trikdo tai, kad kai grįžtu namo suprantu, kad nepadedu žaidėjams, nes niekada neužsimenu apie vaidybą. Tokiame fiziškame mače, kai varžovai buvo labai kieti, matau pražangų santykį, prisimenu Tubelio baudą, matau kaip visi (vaidina), tada mane trikdo, nes nepadedu savo žaidėjams.

Ambicijos reguliariojo sezono mače po tokios pergalių serijos? Nemanau, kad tai svarbu.

Demetre’as Riversas sužaidė pirmas rungtynes. Kokie pirmieji įspūdžiai?

Neturiu jokių įspūdžių, nes čia buvo rungtynės, kur jam tiesiog norėjau duoti minučių, kad jis suprastų, kur jis yra, kad nuimtų šiek tiek minučių nuo Ulės, kuris žaidžia labai daug po Arno traumos. Jis žino, ką daryti. Jis geras metikas, geras komandos draugas, jis atvyko čia mums padėti.

Sakiau jam, kad neklaustų, ką komanda jam gali padaryti, tegul jis daro kažką komandai. Labai paprasta.

Kai susitraumavo Arnas ir Tomas, kokių žaidėjo savybių ieškojote?

Žaidėjo, kuris žino, kad neturi trikdyti komandos chemijos, žaidėjo, kuris geba išgirsti, ne tik klausyti. Ieškojau gero žmogaus, kuris pritaptų mūsų rūbinėje tarp puikių žaidėjų, ir žaidėjo su patirtimi Europoje bei metimu.