Trečiadienį Mauritanijoje tęsėsi jau tradicinėmis tampančios „Africa Eco Race“ lenktynės. Šis ralis pastaraisiais metais tapo alternatyva į Pietų Ameriką persikėlusiam Dakaro raliui. „Africa Eco Race“ dalyviai lenktyniauja ankstesniam Dakaro raliui būdingais maršrutais po Maroką, Mauritaniją ir Senegalą, o finišuoja pastarosios šalies sostinėje Dakare.
Aštuntasis etapas sėkmingai klostėsi lietuviui Tomui Jančiui. Jis su „KTM“ motociklu 445,12 km nuvažiavo per 8 val. 19 min. 6 sek. ir užėmė 22-ą vietą. Etapą laimėjo italas Alessandro Botturi („Yamaha“, 5:47:34), 2 min. aplenkęs norvegą Palą Andersą Ullevalseterį („KTM“). Šie du lenktynininkai kovoja dėl pergalės ir bendroje įskaitoje. Joje pirmauja A.Botturi (31:52:32), o P.A.Ullvevalseteris pralaimi 7 min. 15 sek. Trečias esantis italas Simone Agazzi („Honda“) atsilieka jau 2 val. 10 min. 41 sek. T.Jančys rikiuojasi 29-as (50:21:16).
Automobilių ir sunkvežimių įskaitoje etapą laimėjo prancūzas Yvesas Fromontas („Tarek“, 6:01:54). Bendroje įskaitoje beveik pusantros valandos visus lenkia prancūzas Jeanas Pierre‘as Strugo („Optimus MD“, 30:48:26). Gintas Petrus ir Povilas Valaitis („Toyota“) ralio nebetęsia.
Ketvirtadienį devintajame etape sportininkų laukia 374,37 km greičio ruožas.